3 kroky jak si vytvořit vlastní fotoalbum s příběhem

Buďte originální a vytvořte si opravdu krásnou vzpomínku. Zaznamenejte svůj příběh tak, ať na nic nezapomenete ani za mnoho let. Stačí tři kroky :)

 

1) VYTVOŘTE NAPADITÉ KOLÁŽE

Výběr fotek. Fotky jsou základ. Pečlivě proto vyberte, jaké fotky použijete a zda zachycují kouzlo daného okamžiku. Vyhněte se rozmazaným, tmavým fotkám, které by zbytečně kazily celkový dojem. Chcete přece vašim dětem zanechat tu nejhezčí vzpomínku na vaše společné chvíle.

Rozložení fotek. Předtím než začnete lepit, tak si fotky pro jistotu naaranžujte na papír. Můžete fotky dát jednu vedle druhé, nebo je také skládat přes sebe. Záleží na vaší fantazii. Samozřejmě můžete kombinovat obojí. Originální výsledek zaručen.

Seřazení fotek. Vytvářejte nahodilé kombinace, nebo fotky seřaďte podle času. V případě fotoalba pro miminko, si můžete album rozdělit do 12 -ti měsíců. Takto můžete postupně zaznamenávat jednotlivé pokroky a zážitky.

 

2) POUŽIJTE OZDOBNÉ SAMOLEPKY

Tematické samolepky dodají vašim fotkám šmrnc! Hezký doplní styl fotoalba a ozdobí vaše fotky, které pak budou ještě krásnější.

Vlastní kresby jsou také výborný nápad. Kreslete obrázky, nebo jen ozdobné vzory kolem fotek a nápisů. Dejte do toho i kousek sebe.

Otisky ručiček a nožiček. Umíte si představit krásnější ozdobu? Kupte si barvu na otisky a doplňte jimi své fotoalbum. Můžete si třeba každý měsíc zkontrolovat, jak vám váš prcek roste.

Tip: Snažte se to s ozdobami hlavně nepřehnat, jinak zastíní váš příběh. Opravdu méně je někdy více! Ozdoby by měly fotky jen doplňovat a barvy by měly spolu ladit.

 

3) ZACHYŤTE KOUZLO OKAMŽIKU

Zapište to. Připište datum, místo, co jste dělali, nebo jak jste se u toho cítili. Tyhle okamžiky jsou pomíjivé a často upadnou v zapomnění. Tip: Předem se ujistěte, že se váš popisovač na samolepkách nerozmazává. Nejlepší je lihový popisovač.

Popisky dají vašim fotkám život i po mnoha letech. Takto zaznamenané vzpomínky vás přenesou zpátky v čase a vy se k nim můžete znovu a znovu vracet.

Zábavné historky, nebo vtipné hlášky si můžete zapsat rovnou na bílý papír, nebo si je pište zvlášť na čtvrtky papíru a ty tam pak vlepujte. Budete mít možnost opravit případné překlepy. Také oblíbené citáty a vzkazy miminku se můžou hodit. Je to jen na vaší fantazii.

 

Přeji mnoho inspirace a zábavy při vašem tvoření!  Objednejte si své fotoalbum v našem OBCHODĚ.