Královská koruna k vymalování, Marielle Bazard

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Pro všechny krále a královny je určena královská koruna k vymalování. Součástí balení je sada 4 vypratelných fixů. Díky vypratelným fixám je možné korunu kdykoliv vyprat a děti ji tak mohou opakovaně vymalovávat.

Dostupnost Na cestě
529 Kč    
Kód produktu 186
Značka Marielle Bazard
Kategorie Hračky k Vymalování
Záruka 2 roky
 

Všechny děti mají rádi pohádkové kostýmy. Fantazie a tvořivost je pro děti přirozená součást jejich vývoje. 

Pro všechny krále a královny je určena královská koruna k vymalování. Koruna je vyrobena ze 100% bavlny. Součástí balení je sada 4 vypratelných fixů. Koruna je opatřena suchým zipem pro snadné zapínání.

Děti si mohou korunu vymalovat dle své vlastní fantazie 
přiloženými fixami. Vytvoří si tak vlastnoručně ozdobený doplněk kostýmu. Díky vypratelným fixám je možné korunu kdykoliv vyprat a děti ji tak mohou opakovaně vymalovávat a tvořit pokaždé nový design.

  • Materiál: 100% bavlna
  • Rozměr: 63 x 8 cm
  • Sada se 4 vypratelnými fixami
  • Suchý zip pro snadné zapínání

 

Marielle Bazard je francouzská návrhářka a divadelní kostýmní výtvarnice s vášní pro tvoření z látky a papíru. Své dětství trávila navrhováním a šitím oblečení pro své panenky a tato záliba se jí nakonec stala celoživotním zaměstnáním. Je matkou čtyř dětí, po narození svého posledního dítěte založila svou vlastní značku.

Marielle navrhuje textilní hračky, které si mohou děti sami dle fantazie vymalovat fixami. Díky vypratelným fixám je možné kdykoliv hračku vyprat a vymalovávat opakovaně. Marielle svou nabídku neustále rozšiřuje, v současti naleznete mezi jejími produkty, určenými k opakovanému vymalovávání, malé i velké postavičky a zvířátka, dětské kostýmy a kostýmní doplňky, prostírání, ubrusy, plakáty na zeď a mnoho dalších produktů. 

Ke kŕaloveské koruně můžeté také přikoupit rytířský meč a štít.