Originální dárek k výročí, narozeninám, nebo jen tak pro radost!

JEDINEČNÉ FOTOALBUM PRO ZAMILOVANÉ!Dárek k výročí

Mám pro vás tip na originální dárek pro vaši lásku a není to jen další nudný plyšák, nebo sprchový gel.

Tento dárek totiž budete muset tak trochu vyrobit svýma vlastníma rukama! A právě proto je tak výjimečný a hlavně vám bude dělat radost už napořád! 

Vytvořte si vaše vlastní společné fotoalbum. Zaznamenejte do něj všechny důležité momenty od prvního rande, přes společné výlety a dovolené. Fotoalbum pro páry obsahuje i sadu ozdobných samolepek a štítků, které vám pomůžou album krásně vyzdobit a hlavně si zapsat všechny vaše společné zážitky. Díky albu se budete ke svým vzpomínkám moci vracet kdykoliv budete chtít a hlavně je jen tak nevymažete z mobilu, nebo počítače ❤

 

1) VYTVOŘTE NÁPADITÉ KOLÁŽE

  

dárek pro partnera   Výběr fotek. Fotky jsou základ. Pečlivě proto vyberte, jaké fotky použijete a zda zachycují   kouzlo daného okamžiku. Vyhněte se rozmazaným, tmavým fotkám, které by zbytečně         kazily celkový dojem. 

   Rozložení fotek. Předtím než začnete lepit, tak si fotky pro jistotu naaranžujte na papír.   Můžete  fotky dát jednu vedle druhé, nebo je také skládat přes sebe. Záleží na vaší fantazii.   Samozřejmě můžete kombinovat obojí. Originální výsledek zaručen.

   Seřazení fotek. Vytvářejte nahodilé kombinace, nebo fotky seřaďte podle času.Seřaďte     fotky   od prvního rande, první dovolené až po společné Vánoce a další zážitky.

 

 

 

2) POUŽIJTE OZDOBNÉ SAMOLEPKY 

 

fotoalbum pro páry

   Tematické samolepky dodají vašim fotkám šmrnc! Hezký doplní styl fotoalba a ozdobí vaše fotky, které pak budou ještě krásnější.

   Vlastní kresby jsou také výborný nápad. Kreslete obrázky, nebo jen ozdobné vzory kolem fotek a nápisů. Dejte do toho i kousek sebe.

   Přiložte vzpomínkové předměty. Například lístky z kina, divadla a podobně. Zakomponujte je mezi vaše fotografie.

 

 

3) ZACHYŤTE KOUZLO OKAMŽIKU

 

fotoalbum pro zamilované    Zapište to. Připište datum, místo, co jste dělali, nebo jak jste se u toho cítili. Tyhle okamžiky   jsou pomíjivé a často upadnou v zapomnění. 

    Popisky dají vašim fotkám život i po mnoha letech. Takto zaznamenané vzpomínky vás     přenesou zpátky v čase a vy se k nim můžete znovu a znovu vracet.

    Zábavné historky, nebo vtipné hlášky si můžete zapsat rovnou na bílý papír, nebo si je       pište zvlášť na čtvrtky papíru a ty tam pak vlepujte. Budete mít možnost opravit případné       překlepy. Také oblíbené citáty se budou hodit. Je to jen na vaší fantazii.

 

 

 

Nenechte vaše vzpomínky upadnout v zapomnění a chraňte je před vymazáním z mobilu, nebo počítačeTo by byla velká škoda!

Darek z lasky

Vytvořte si i vy krásnou památku na ty nejhezčí chvíle s vaši láskou!  

Objednejte ještě dnes a získáte:

  • Originální fotoalbum pro páry
  • sadu 5-ti archů samolepek
  • 50 stran pro vaše tvoření
  • Krásnou vzpomínku na vaše společné zážitky :)

Cena za celou sadu je 589 Kč.

TIP: Kup 2 a více fotoalb a dopravu máš ZDARMA! Objednej spolu s kámoškou/kamarádem a ušetři :) 

Objednejte si své fotoalbum v našem ⇒ OBCHODĚ.